Dodatkowa Nagroda Specjalna dla pracowników sieci Biedronka

Ponad 55 tys. pracowników sieci Biedronka otrzyma do końca września Dodatkową Nagrodę Specjalną w wysokości 1500 zł brutto za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku. To kolejna, druga już nagroda specjalna dla pracowników sieci Biedronka w tym roku.
Nagrodę otrzymają wszyscy pracownicy sieci – sklepów, centrów dystrybucyjnych oraz biur – zatrudnieni w Biedronce nie później niż 7 stycznia 2022 r. i pozostający pracownikami w dniu 30 września br. Będzie ona przysługiwać wszystkim aktywnym zatrudnionym, którzy nie odnotowali w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. absencji dłuższej niż 90 dni, poza ścisłym kierownictwem Jeronimo Martins Polska (dodatkowo zastosowano kryterium dochodowe). JMP przeznaczy na wypłatę nagród ogółem około 110 mln zł.

Rok 2022 jest kolejnym okresem pełnym wyzwań – społecznych, ekonomicznych i biznesowych. W tym wymagającym czasie solidarność, poczucie wspólnego celu i wzajemne wsparcie wydają się kluczowe, abyśmy z sukcesem podejmowali kolejne rynkowe wyzwania. Takie właśnie poczucie wspólnoty, współpraca i duch zespołu charakteryzują pracowników Biedronki od zawsze. To Wasz wysiłek, elastyczność i zaangażowanie pozwalają nam z sukcesem mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami

napisał w liście do pracowników Biedronki z okazji przyznania nagród Luis Araujo, dyrektor generalny sieci
Wrześniowe zasilenie w postaci Dodatkowej Nagrody Specjalnej pomoże bez wątpienia szczególnie tym pracownikom, którzy mają dzieci w wieku szkolnym, z uwagi na konieczność poniesienia wydatków związanych z rozpoczęciem roku szkolnego. Będzie również nie bez znaczenia w dobie wysokiej presji inflacyjnej w Polsce.
To kolejna nagroda przyznana pracownikom Biedronki przez zarząd Jeronimo Martins Polska po wypłaconej w kwietniu Nagrodzie Specjalnej E.A. Soares dos Santos za 2021 rok w wysokości 2800 zł. Kwietniową nagrodą zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich. Tegoroczna wartość zasilenia była najwyższa w historii sieci Biedronka. Ponadto Biedronka aktywnie prowadzi regularne przeglądy wynagrodzeń, by zapewnić członkom jej zespołu bezpieczeństwo finansowe oraz stabilność zatrudnienia. Od 1 stycznia b.r. ponad 60 tys. pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych największej sieci handlowej w Polsce otrzymało podwyżki. Łącznie z przeglądem wynagrodzeń i podwyżką pensji pracowników centrali, biur regionów oraz centrum usług wspólnych sieć przeznaczyła na nie w skali roku ponad 160 mln zł.

Biuro prasowe sieci Biedronka
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *