Ciasteczka z marihuaną u 19-latka

1.5 kilograma ciasteczek z marihuaną miał w domu 19-latek z gm. Ludwin. Nielegalny „towar” ujawnili podczas przeszukania łęczyńscy policjanci, po informacjach o tym, że 19-latek może posiadać marihuanę. Dzisiaj młody mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.
Łęczyńscy kryminalni ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Ludwin w miejscu swojego zamieszkania posiada narkotyki. Wczoraj policjanci pojechali na jego posesję. Funkcjonariuszom w prowadzonych działaniach pomagał przewodnik z psem policyjnym do wyszukiwania zapachu narkotyków z Aresztu Śledczego w Lublinie.

Podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych policjanci znaleźli 60 ciasteczek z zawartością marihuany o łącznej wadze 1,5 kilograma. Ponadto zabezpieczyli 340 gramów suszu marihuany.

Kryminalni zatrzymali 19-letniego właściciela narkotyków. Dzisiaj młody mężczyzna z wnioskiem o tymczasowy areszt zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

aspirant Magdalena Krasna/lubelska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *