Bez powodu zdemolował samochód. Poszukuje go Policja [FILM]

Policjanci z IV komisariatu poszukują sprawcy uszkodzenia samochodu peugeot 207. Do zdarzania doszło przy al. Racławickich., kiedy do samochodu, który zatrzymał się przed sygnalizatorem podbiegł mężczyzna i zaczął bez powodu kopać w karoserię. Sprawca uszkodził m.in. lampy i lusterka. Policjanci ustalili, że sprawca chwilę później wszedł do szpitala.

Tam został zarejestrowany przez monitoring. Jego zachowanie można zobaczyć na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. (81)535-48-00. Informację można przekazać anonimowo!Do zdarzenia doszło 19 września przy al. Racławickich w Lublinie. Kierujący peugeotem 207 musiał być bardzo zaskoczony, kiedy oczekując na przejazd podbiegł do niego nieznany mężczyzna i zaczął demolować jego auto. Mężczyzna kopał w karoserię  powodując wgniecenia, wybił także lampy i uszkodził lusterka. Sprawca oddalił się przed przyjazdem policjantów. Sprawą zajmują się kryminalni z IV komisariatu, którzy ustalili, kierunek jego ucieczki. Okazało się, że mężczyzna dobiegł do szpitala. Tam został zarejestrowany przez monitoring. Jego zachowanie i stan  w jakim się znajdował możemy zobaczyć na nagraniu. Po dwóch minutach opuści szpital.


Jego tożsamość do chwili obecnej nie została ustalona dlatego zwracamy się do internautów o pomoc. Osoby, które go rozpoznają prosimy o kontakt pod nr tel. (81)535-48-00. Informację można przekazać anonimowo!

/lubelska.policja.gov.pl/

Czytaj również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *