ARESZT TYMCZASOWY ZA ZABÓJSTWO ŻONY! 39-latkowi grozi dożywocie

Nawet dożywocie grozi 39-latkowi, który został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa swojej żony. Kobieta została zaatakowana podczas powrotu do domu samochodem. Niestety obrażenia jakie odniosła, okazały się śmiertelne. Policjanci zatrzymali podejrzanego kilkanaście kilometrów dalej. 39-latek usłyszał już zarzut zabójstwa, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

LELEK legendarny GANGSTER po 15latach w więzieniu Resocjalizacja? Dziś zwierzęta są lepiej traktowane

W piątek przed godziną 23.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o samochodzie stojącym w jednej z miejscowości w gminie Trzebieszów, w którym  miała znajdować się zakrwawiona kobieta.
Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce zastali załogę personelu medycznego. Jak się okazało,  życia znajdującej się w pojeździe 32-letniej kobiety nie udało się uratować.

Wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia zajęli się łukowscy kryminalni.  Policjanci pod nadzorem prokuratorem zabezpieczyli ślady.  Ze wstępnych czynności wynikało, że do zgonu 32-latki przyczyniła się inna osoba.
W ciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia, łukowscy kryminalni zatrzymali 39-latka, którego podejrzewali o dokonanie zabójstwa swojej żony.  Zatrzymali go w jednym z domów na terenie sąsiedniego powiatu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Dzisiaj łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy. Teraz co najmniej najbliższe trzy miesiące 39-latek spędzi w areszcie tymczasowym.

39-latkowi grozi  nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

aspirant sztabowy Marcin JózwikDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *