5 osób zginęło w wypadku drogowym – policjanci ustalają przyczyny tego tragicznego wypadku

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy w powiecie braniewskim. Kierujący renault megane uderzył w przydrożne drzewo. W konsekwencji auto stanęło w płomieniach. Po akcji gaśniczej w pojeździe znaleziono ciała 5 osób. 

Dzisiaj kilka minut po godzinie 2.00 w nocy w okolicach miejscowości Karwiny w gminie Wilczęta, w powiecie braniewskim kierujący renault megane z nieustalonych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. W konsekwencji auto stanęło w płomieniach. Po akcji gaśniczej przeprowadzonej przez strażaków w pojeździe znaleziono ciała 5 osób.


Droga na tym odcinku była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz oględziny pojazdu. Obecnie policjanci skupiają się na ustaleniu tożsamości osób biorących udział w wypadku oraz przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Należy podkreślić, że warunki pogodowe w miejscu zdarzenia były trudne, nawierzchnia drogi powiatowej, na której doszło do wypadku była oblodzona.

Okres zimowy sprawia, że warunki na drodze są zmienne i często bardzo zdradliwe. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Źródło: /warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *