Zginął 46-letni motocyklista

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w Krasnymstawie. W wypadku zginał 46-letni motocyklista, który na łuku drogi zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Wyjaśniamy okoliczności wypadku.
W środę 29 lipca  po godzinie 9:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tragicznym wypadku przy ul. Kolonia Krakowskie Przedmieście. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż na łuku drogi motocyklista zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 46-letni mieszkaniec Krasnegostawu poniósł śmierć na miejscu. Wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku zajmują się krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem.

   Apelujemy do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że motocyklistów podobnie jak rowerzystów nie chronią pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria samochodowa. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy od ich rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze.

P.W./lubelska.policja.gov.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *