Uwaga! Poszukiwany sprawca ataku na 14-latkę! Zarejestrował go monitoring [FILM]

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują mężczyzny, podejrzewanego o naruszenie nietykalności cielesnej 14-latki. Napastnik kilka dni temu złapał na klatce schodowej 14-latkę za twarz, a gdy dziewczynka się wyrwała, mężczyzna uciekł. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, lub mogące pomoc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego, proszone są o kontakt w policjantami z Katowic.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek 18 stycznia około 14.40 na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, za 14-latką do klatki schodowej bloku, a następnie do windy, wszedł mężczyzna. Gdy dziewczynka opuszczała windę, on wysiadł za nią. W pewnym momencie zaatakował nastolatkę, chwytając ją za twarz. Dziewczynka wyrwała się napastnikowi, który uciekł z bloku. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód. Kryminalni przesłuchali świadków oraz przejrzeli zapisy monitoringu miejskiego i placówek handlowych. Publikujemy wizerunek mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamery monitoringu.
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o samym zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 25 55, 32 200 20 00 lub 112.

(KWP w Katowicach / kp)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *