Uwaga! Pomóż złapać złodzieja fotopułapki

Pomóż nam złapać złodzieja fotopułapki
Policjanci z komisariatu Tarnów -Centrum prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 9 stycznia, o godzinie 14:55 w miejscowościami Nowe Żukowice.
Nieznany jak dotąd sprawca, jadący z pasażerem srebrnym samochodem (prawdopodobnie Ford Kuga), zatrzymał się na drodze biegnącej pod wiaduktem autostrady A4, po czym zerwał umieszczoną w metalowej skrzynce foto pułapkę monitorującą przejście dla zwierząt, zlokalizowaną w ciągu autostrady A-4 na odcinku węzeł Tarnów Północ (Krzyż) – gr. woj. małopolskiego i podkarpackiego (Stara Jastrząbka), po czym zabrał warte kilka tysięcy złotych urządzenie z oprzyrządowaniem, przytwierdzone do słupka ogrodzeniowego i odjechał. Fotopułapka nim została wyłączona zdążyła jeszcze zarejestrować wewnątrz samochodu sprawcy.
Wykonane do tej pory czynności nie dały odpowiedzi na pytanie kim jest złodziej. Możesz zmienić ten stan rzeczy.
Jeśli znasz mężczyznę ze zdjęcia, byłeś świadkiem zdarzenia lub masz jakiekolwiek informacje mogące pomóc nam w ustaleniu tożsamości złodzieja – skontaktuj się z policją. Na twój telefon czekamy pod numerem 47 831 22 21. Nie chcesz dzwonić – napisz na adres  mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl
Liczymy na Was Kochani, razem złapiemy złodziejaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *