Uwaga ! Pilny apel do uczestników dzisiejszego zdarzenia w Częstochowie. Zagrożenie zakażeniem wirusem HIV !

Apelujemy do uczestników dzisiejszego zdarzenia drogowego na ulicy Mirowskiej w Częstochowie, którzy ponieśli obrażenia ciała, nawet niewielkie lub mieli kontakt z krwią, o pilne zgłoszenie się do najbliższego szpitala. Jedna z osób jadących autobusem, która doznała skaleczenia powiadomiła, że jest nosicielem wirusa HIV.Do zdarzenia doszło dzisiaj, 10 sierpnia, tuż przed 9.00 na ulicy Mirowskiej w Częstochowie. Z ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że jadącemu od Alei NMP w kierunku Mirowa autobusowi linii nr 11, zajechał drogę rowerzysta, co zmusiło kierującego autobusem do gwałtownego hamowania. Rozbita została szyba wewnątrz pojazdu, a kilku pasażerów doznało skaleczenia. W trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia, jedna z osób, która skaleczyła się w autobusie oświadczyła, że jest nosicielem wirusa HIV.

Apelujemy do wszystkich uczestników zdarzenia, którzy doznali obrażeń ciała, skaleczenia lub miały kontakt z krwią, o zgłoszenie się do najbliższego szpitala.

One thought on “Uwaga ! Pilny apel do uczestników dzisiejszego zdarzenia w Częstochowie. Zagrożenie zakażeniem wirusem HIV !

  • 11 sierpnia, 2018 at 12:15 pm
    Permalink

    Gratuluję i podziwiam ta osobę ,że potrafi w takiej sytuacji pomyśleć o zdrowiu i zyciu innych,gdy w międzyczasie jakiś zwyrodnialec straszy zakazona strzykawka .przykre to że akurat on choruje…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *