UWAGA ! NAPAD NA WŁAŚCICIELA KANTORU W PISZU

W dniu 16.02.2018r. około godziny 17:00 doszło do napadu na właściciela kantoru przy ul. Rybackiej w Piszu. Publikujemy zdjęcia pojazdu, który został wykorzystany w zdarzeniu.

W dniu 16.02.2018r. około godziny 17:00 w Piszu przy ul. Rybackiej doszło do napadu na właściciela jednego z punktów wymiany walut. Sprawcy zabrali mężczyźnie plecaka z zawartością pieniędzy i oddalili się z miejsca zdarzenia pojazdem marki VW Passat B5 koloru ciemnego. W trakcie zdarzenia właściciel kantoru oddał kilka strzałów z broni palnej w kierunku oddalającego się pojazdu, wybijając w nim tylną szybę. Zaraz po tym zdarzeniu policjanci zablokowali drogi dojazdowe do miejscowości oraz pracowali na miejscu zdarzenia wykonując jego oględziny, zabezpieczając ślady oraz przesłuchując świadków.


Publikujemy zdjęcie pojazdu VW Passat B5, który został wykorzystany w zdarzeniu.

Wszystkie osoby mogące wskazać właściciela pojazdu lub posiadania informacji dotyczącej zdarzenia prosimy o kontakt osobiście w KPP w Piszu przy ul. Armii Krajowej 1, pocztą elektroniczną na adres: komendant@pisz.ol.gov.pl lub telefonicznie dzwoniąc na numer 87 4254 200 lub 997.

/warminsko-mazurska.policja.gov.pl/


Po napadzie w Piszu policja znalazła auto sprawców. Passat z wybitą szybą stał na osiedlu:

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-02-17/po-napadzie-w-piszu-policja-znalazla-auto-sprawcow-passat-stal-na-osiedlu-z-wybita-szyba/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *