Ukradli części z rozkładarki asfaltu

Kryminalni z komendy wojewódzkiej z Radomia oraz policjanci z Grójca zatrzymali dwóch sprawców szeregu kradzieży i kradzieży z włamaniem. Odzyskali część utraconych rzeczy, w tym urządzenia do rozkładania asfaltu o wartości 50 tys. zł.Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu oraz komendy w Grójcu realizując zdobyte informacje zatrzymali dwóch (26 i 39 lat) mężczyzn podejrzewanych o kradzieże. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkańcy powiatu grójeckiego kradli elementy metalowe i różnego rodzaju urządzenia z punktu złomu mieszczącego się na terenie gminy Błędów. Ponadto przypuszczano, że mieli związek z kradzieżą z włamaniem do maszyny służącej do rozkładania masy asfaltowej.
Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania odzyskano część utraconych rzeczy, w tym wszystkie urządzenia, które skradziono z maszyny o łącznej wartości 50 tys. zł.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty kilku kradzieży. Dodatkowo 39-latek usłyszał zarzut kradzież z włamaniem. Młodszemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia, natomiast starszemu do 10 lat.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *