Tymczasowy areszt dla 39-latka za udział w obrocie znaczną ilością amfetaminy

Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali 39-latka, podejrzanego o udział w obrocie znaczną ilością amfetaminy. Podczas kontroli drogowej ujawnili przy nim 700 gramów amfetaminy. Mieszkaniec Lublina wczoraj został tymczasowo aresztowany.

Do zatrzymania 39-latka  doszło w poniedziałek na jednej z ulic Lublina. Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali do kontroli drogowej auto, którym podróżował mężczyzna. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkaniec Lublina zajmuje się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości amfetaminy i może posiadać środki odurzające. Podczas czynności przy 39-latka kryminalni ujawnili i zabezpieczyli 700 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli od zatrzymanego mienie o wartości 2 tys. zł na poczet przyszłych kar. W przeszłości był już on karany za przestępstwa narkotykowe.

Wczoraj na wniosek Policji i Prokuratury sąd zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

K.K. /lubelska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *