Tragiczny pożar drewnianego domu

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru drewnianego domu, do którego doszło wczoraj w miejscowości Krasne w gminie Stary Zamość. W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało mieszkającego tam 67-latka.
W poniedziałek dyżurny zamojskiej komendy policji został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego, do którego doszło w miejscowości Krasne w gminie Stary Zamość. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali mundurowi, gdzie zastali załogi straży pożarnej gaszące objęty ogniem drewniany budynek mieszkalny.

W trakcie akcji ratowniczo – gaśniczej wewnątrz spalonego domu ujawniono ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej jest to 67-letni mieszkaniec posesji.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Pracował tam także biegły z zakresu pożarnictwa. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło/lubelska.policja.gov.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *