Tragedia! Nie żyje dwóch młodych motocyklistów!

Bełchatowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 9 czerwca 2019 roku tuż przed godziną 15.00 w miejscowości Dębina na ulicy Milenijnej, w gminie Kleszczów. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosło dwóch motocyklistów w wieku 25 i 27 lat.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklami marki Suzuki jechali drogą z przeciwnych stron. Mijając się na łuku drogi doprowadzili do czołowego zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku obaj motocykliści mimo akcji reanimacyjnej ponieśli śmierć na miejscu. Mężczyźni w wieku 25 i 27 lat to mieszkańcy województwa śląskiego. W wyniku zderzenia obie maszyna zostały zniszczone. Na podstawie zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladów policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności i przebieg tego tragicznego wypadku drogowego.

Sezon motocyklowy w pełni. Niestety, jak pokazują wydarzenia, niektórych kierowców czasem za bardzo ponosi wyobraźnia. Zapominają o rozsądku i bezpieczeństwie. Policjanci apelują do motocyklistów oraz pozostałych użytkowników dróg o zachowanie rozwagi i ostrożności.
Motocyklisto pamiętaj!

Zawsze dostosowuj prędkość do warunków na drodze. Przestrzegaj przepisów o ruchu drogowym. Najczęstsze przyczyny wypadków spowodowanych przez motocyklistów to brawura, brak przewidywania, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, nieprawidłowe wyprzedzanie i niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Środek pasa nie jest najbezpieczniejszym miejscem do jazdy! Zawsze trzeba mieć na uwadze, że możemy znajdować się w martwym polu widzenia innego kierowcy. Ostrożności nigdy nie za wiele.
Zobacz również …

 
One thought on “Tragedia! Nie żyje dwóch młodych motocyklistów!

  • 12 czerwca, 2019 at 7:47 pm
    Permalink

    Płakać mi się chce gdy z dnia na dzień czytam takie wiadomości

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *