Tragedia! Nie żyje 23-letnia kobieta oraz 28-letni mężczyzna. Ranny został 2-letni chłopiec

Wczoraj po południu, w Tylmanowej (powiat nowotarski) doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. W wypadku zginęła 23-letnia kobieta oraz 28-letni mężczyzna. Ranny został 2-letni chłopiec
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek tj. 25 listopada br. około godziny 16.30, w miejscowości Tylmanowa na drodze wojewódzkiej nr 969.
 

 
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że kierujący samochodem osobowym marki peugeot, jadąc w kierunku Nowego Sącza z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, uderzył w betonowy przepust i pojazd dachował.


Na miejsce wypadku natychmiast skierowane zostały służby ratunkowe i policjanci. Peugeotem podróżowały dwie osoby dorosłe i dziecko. W wydobyciu osób poszkodowanych z pojazdu niezbędna była pomoc strażaków i użycie specjalistycznego sprzętu.
Pomimo reanimacji i starań ratowników nie udało się uratować życia 28-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu myślenickiego, który zmarł na miejscu zdarzenia. Ranna została 23-letnia mieszkanka Szczawnicy, która została przewieziona do szpitala w Nowym Sączu.
Niestety, kobiety nie udało się uratować, zmarła w szpitalu. 2-letni chłopiec został przewieziony do szpitala w Nowym Targu, a następnie w Krakowie.


Droga wojewódzka przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu zdarzenia przeprowadzone zostały czynności procesowe z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu oraz biegłego z zakresu wypadków drogowych. Jak ustalono, 28-latek nie posiadał prawa jazdy. Dokładne okoliczności i przyczyny tej drogowej tragedii będą ustalane podczas prowadzonego postępowania.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *