Tragedia! Nie żyją dwie młode osoby!

Śmiertelny wypadek na terenie powiatu strzelińskiego
O godzinie 19:55 w piątek 20 listopada, na drodze wojewódzkiej 403 między Bierzowem a Przylesiem na odcinku strzelińskim zderzyły się dwa pojazdy osobowe.
Do zdarzenia zadysponowano kilkanaście zastępów straży pożarnej z trzech powiatów: oławskiego, brzeskiego i strzelińskiego, ponieważ treść zgłoszenia była bardzo poważna, a miejsce zdarzenia było na granicy trzech powiatów.
Z powiatu strzelińskiego zadysponowano OSP KSRG Wiązów, Jutrzyna i JRG Strzelin. Z powiatu oławskiego JRG Oława i OSP Owczary, a z powiatu brzeskiego JRG Brzeg, Łukowice Brzeskie i Młodoszowice. Wypadek miał mieć miejsce między Bierzowem, a zjazdem na A4 w Przylesiu- na odcinku drogi powiatu strzelińskiego, gminy Wiązów
Przybyłe na miejsce wypadku pierwsze zastępy przystąpiły do próby ewakuacji 2 osób zakleszczonych w pojeździe, oraz udzielaniu pomocy osobom pozostałym, które znajdowały się juz po za pojazdami. Niestety osoby będące w pojeździe nie wykazywały żadnych czynności życiowych i przybyły na miejsce lekarz z zespołem ratownictwa medycznego stwierdził zgon.
Pozostałym 3 osobom została udzielona pomoc medyczna przez strażaków i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Jedna z tych osób znajdowała się w krytycznym stanie, dwie pozostałe w stanie nie zagrażającym życiu.
Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do wypadku. Wstępnie Honda została uderzona w bok przez Volvo.
Sprawę szczegółowo będzie wyjaśniać KPP Strzelin pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Strzelinie.
W wypadku brało udział łącznie 5 osób z czego dwie młody osoby w wieku około 18l. poniosły śmierć na miejscu.
Droga w kierunku autostrady A4 będzie całkowicie zablokowana przez długi czas, gdyż na miejscu pracują policjanci i prokurator.
 
Źródło: Strzelin998
 
Więcej zdjęć oraz informacji:
 
 
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *