Tragedia! Kolejny śmiertelny wypadek! Na Transita którym kierował 71 latek spadło drzewo.

Lubelska Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego w skutkach wypadku na drodze technicznej w Międzyrzecu Podlaskim (pow. bialski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na Forda Transita którym kierował 71 latek spadło drzewo. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Przypominamy, że na terenie całego kraju występują silne podmuchy wiatru. Warto zabezpieczyć swoje mienie i rozważyć pozostanie w domu. 


Do tego zdarzenia doszło w sobotę 19 lutego br. po godzinie 8.30. na drodze technicznej prowadzącej od miejscowości Sitno do Międzyrzeca Podlaskiego. Kierujący samochodem Ford Transit 71-latek przewoził drzewo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, najprawdopodobniej z powodu silnego wiatru jedno z drzew rosnących na poboczu drogi zawaliło się na kabinę samochodu. W wyniku zdarzenia auto zjechało na pobocze. Niestety kierujący Fordem 71-latek zginął na miejscu zdarzenia.  Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego wypadku.

W całym kraju panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Z powodu silnego wiatru może dochodzić do sytuacji trudnych do przewidzenia. Warto zabezpieczyć swoje mienie i rozważyć pozostanie w domu. 

komisarz Andrzej Fijołek
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *