Tragedia! DWIE OFIARY ŚMIERTELNE WYPADKU

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło pod Kamieńskiem. W zderzeniu trzech samochodów osobowych śmierć poniosły dwie kobiety.


Do zdarzenia doszło 24 kwietnia 2020r po godz.18.00 na drodze W-484 w rejonie Kamieńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni mężczyzna kierujący volkswagenem passatem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką nr 484. Kierujacy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochdem jeep, którym podróżował mężczyzna i kobieta w wieku 61 lat.


Na skutek uderzenia jeep zmienił tor jazdy i zderzył się z nissanem note kierowanym przez 48-letnią kobietę. Na skutek wypadku pomimo wysiłków ratowników śmierć poniosły dwie osoby: 48-letnia kierująca nissanem oraz 61-letnia pasażerka jeepa. kierujący passatem podróżował wraz z 47-letnią pasażerką i 10-letnią córką. Cała trójka została hospitalizowana. Kierujący jeepem 61-latek nie odniósł obrażeń. Badanie wykazało, że kierujący passatem miał w organizmie 2,8 promila alkoholu. Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i ustalali świadków. Droga W-484 była nieprzejezdna przez kilka godzin. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

/lodzka.policja.gov.pl/Zobacz również …

One thought on “Tragedia! DWIE OFIARY ŚMIERTELNE WYPADKU

  • 26 kwietnia, 2020 at 5:42 pm
    Permalink

    Kiedy podniesienie mandatów zaostrzenie kar? Co robi rząd?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *