ŚMIERTELNE POTRĄCENIE W KOSTRACH

W piątek 17 stycznia br.w m. Kostry doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak ustalili policjanci kierujący samochodem dostawczym marki Iveco potrącił pieszą. Kobieta na wskutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Badanie wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj nad ranem w miejscowości Kostry, w gminie Milanów. Jak ustalili policjanci, kierujący dostawczym busem mieszkaniec gminy Parczew potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Obrażenia jakie odniosła 77–latka były na tyle poważne, że pomimo podjętej reanimacji jej życia nie udało się uratować. Badanie alkomatem jakie na miejscu przeprowadzili mundurowi wykazało, że 32–letni kierowca busa był trzeźwy. Droga w miejscowości Kostry była przez kilka godzin zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują o ostrożność na drogach. Przypominamy pieszym o noszeniu odblasków, a kierującym o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Obecna aura sprawia, że na drogach panują trudne warunki. Zadbajmy wszyscy o bezpieczeństwo na drogach zachowując ostrożność.

A.Ł./lubelska.policja.gov.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *