Służby pracują na miejscu zabójstwa. Nie żyje 43-letnia kobieta, a jej 20-letnia córka z ranami ciała przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. [FILM]

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu zabójstwa, do którego doszło w Brzydowie w powiecie ostródzkim. Nie żyje 43-letnia mieszkanka miejscowości, a jej 20-letnia córka z ranami kłutymi ciała przetransportowana została do szpitala. Ostródzcy kryminalni w toku prowadzonych czynności zatrzymali w tej sprawie 28-letniego mężczyznę. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (06.03.2020) w Brzydowie (gm. Ostróda). Około godz. 7:30 do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie wpłynęło zgłoszenie o ugodzeniu nożem dwóch osób.


Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ostródzkiej patrolówki oraz kryminalni. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, do domu pokrzywdzonych wtargnął mężczyzna, który przy użycia niebezpiecznego narzędzia zaatakował 43-latkę oraz jej 20-letnią córkę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Matka, mimo podjętej reanimacji, wskutek odniesionych ran zmarła. 20-latka z ranami kłutymi została przetransportowana helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Policjanci kryminalni po szybkim ustaleniu i analizie faktów w bezpośrednim pościgu zatrzymali w związku z tą sprawą 28-letniego mieszkańca gminy.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *