Projekt Warszawa pomaga Ukrainie! Włącz się do akcji #UbieramWspieram

Projekt Warszawa rozpoczął sprzedaż oficjalnych replik koszulek ukraińskiej reprezentacji w piłce nożnej w ramach akcji #UbieramWspieram. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc poszkodowanym w wojnie mieszkańcom Ukrainy. Koszulki są dostępne w sklepie internetowym stołecznego klubu.
 
Jesteśmy związani z Ukrainą nie tylko ze względu na siedzibę naszego sponsora, ale także sercem. Wspólnie z drużyną Epicentr Podolany Horodok uczestniczyliśmy w przygotowaniach do poprzedniego sezonu oraz wielokrotnie wspieraliśmy się w trudnych momentach.


Od początku wojny dokonujemy wszelkich starań, aby pomóc naszym sąsiadom w obliczu najtrudniejszej z możliwych sytuacji, czyli toczącego się w ich kraju konfliktu zbrojnego.
Czujemy nie tylko chęć, ale przede wszystkim obowiązek pomocy walczącej Ukrainie i jej mieszkańcom w każdy możliwy sposób. W związku z tym rozpoczęliśmy sprzedaż oficjalnych replik koszulek ukraińskiej reprezentacji w piłce nożnej w ramach akcji #UbieramWspieram, aby umożliwić pomoc naszym sąsiadom również Wam – kibicom.
Ty też możesz teraz pomóc i dołożyć swoją cegiełkę! Kup oryginalną koszulkę reprezentacji Ukrainy i wesprzyj naszych sąsiadów poszkodowanych w konflikcie. Dochód ze sprzedaży koszulek zostanie przekazany na pomoc poszkodowanym w wojnie mieszkańcom Ukrainy.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *