Poszukiwany do sprawy zabójstwa 47 latek trafił do szpitala. Czy była to próba samobójcza ?

W środę na jednym z parkingów w Kraśniku doszło do pożaru osobowego volvo. Wewnątrz samochodu znajdował się mężczyzna. To 47 letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, którego od wczoraj poszukiwaliśmy do sprawy zabójstwa przy ul. Gęsiej w Lublinie.

Z telefonicznego zgłoszenia, które otrzymaliśmy wczoraj wynikało, że przy jednym z bloków leży kobieta. Niestety lekarz, którzy przyjechał na miejsce stwierdził jej zgon. Wstępne oględziny wykazały, że mamy do czynienia z przestępstwem. Przez wiele godzin na miejscu zbrodni pracowali policjanci. Wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratury.

Typowaliśmy osoby, które mogły mieć związek ze sprawą. Od wczoraj poszukiwany był przez nas 47 letni mieszkaniec powiatu lubelskiego. Policjanci ustalili markę  i numer  rejestracyjny pojazdu, którym mężczyzna mógł się poruszać. Te informacje oraz wizerunek poszukiwanego przekazane zostały patrolom policyjnym woj. lubelskiego

W środę  na jednym z parkingów w Kraśniku doszło do pożaru osobowego volvo. Wewnątrz samochodu znajdował się mężczyzna. Ja się okazało, był to poszukiwany przez nas 47 latek.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że źródło ognia było w przedziale pasażerskim. Będziemy ustalać co były jego przyczyną. Czy do pożaru doszło w wyniku zaprószenia ognia, czy była to być może próba samobójcza.

Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Łęcznej.

Cały czas nad sprawą pracują policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie.  Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Lublin – Południe.

/lubelska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *