Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami

Funkcjonariusze przeworskiej jednostki przedstawili zarzuty posiadania środków odurzających dwóm mężczyznom. Pierwszy z nich został zatrzymany podczas legitymowania na jednej z ulic w Przeworsku, a drugi w czasie kontroli drogowej. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W piątek, po godz. 20, policjanci ruchu drogowego w miejscowości Mirocin zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki BMW. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że pasażer pojazdu posiada przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Ponadto podczas przeszukania pomieszczeni mieszkalnych 21- letniego mieszkańca gminy Zarzecze  policjanci ujawnili i zabezpieczyli woreczki strunowe z marihuaną i mefedronem.

Drugi mężczyzna został zatrzymany po północy, na ul. Chopina w Przeworsku. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas patrolowania rejonu dworca PKS, zauważyli śpiącego na ławce mężczyznę. W trakcie podjętej interwencji okazało się, że 21-latetni mieszkaniec Przeworska jest pijany.  W saszetce należącej do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili trzy woreczki strunowe z suszem roślinnym.  Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/podkarpacka.policja.gov.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *