Policjanci odzyskali skradzione audi warte 55 tys. euro

Polkowiccy policjanci odzyskali pojazd marki Audi A4 o wartości 55 tysięcy euro. Samochód został skradziony z terenu Niemiec, a ostatecznie odnaleziony na drodze wojewódzkiej relacji Polkowice-Chojnów. Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.
Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach podczas służby na terenie gminy Chocianów zostali powiadomieni o uszkodzonym samochodzie pozostawionym na drodze wojewódzkiej relacji Polkowice-Chojnów.

W pobliżu samochodu, z którego wyciekały płyny eksploatacyjne nikogo nie było. Z uwagi na podejrzenie, że auto może pochodzić z kradzieży funkcjonariusze sprawdzili pojazd w policyjnych systemach informatycznych. W wyniku podjętych czynności okazało się, że samochód został skradziony z jednej z posesji w Düsseldorfie na terenie Niemiec.

Policjanci prowadzą teraz czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą. Odzyskane przez funkcjonariuszy mienie zostanie przekazane prawowitemu właścicielowi. podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KPP w Polkowicach/dolnoslaska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *