Policjanci na odblaskowej dyskotece.

Policjanci z łomżyńskiej komendy zostali zaproszeni na odblaskową dyskotekę do jednego z łomżyńskich przedszkoli. Policyjna profilaktyka i przedszkolna zabawa to doskonały sposób na skuteczną naukę o bezpieczeństwie.


Dzisiaj, łomżyńscy funkcjonariusze z Wydziałów Ruchu Drogowego i Prewencji gościli w Przedszkolu numer 9 przy ulicy Prusa w Łomży. Mundurowi zostali zaproszeni na „odblaskową dyskotekę”. Tam, poprzez zabawę tłumaczyli dzieciom dlaczego warto nosić odblaski. Poprzez zabawę z elementami odblaskowymi mali słuchacze mogli zobaczyć, jak ważną rzeczą jest „być widocznym”. Policyjna profilaktyka i przedszkolna zabawa to doskonały sposób na skuteczną naukę o bezpieczeństwie nie tylko na drogach.


To bardzo ważna inicjatywa. Dlatego podczas odblaskowej dyskoteki mundurowi uczyli dzieci bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. W trakcie prelekcji wykorzystane zostały elementy zestawu „Autochodzik” zakupionego w ramach projektu KIK 76 „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” realizowanego w związku ze Szwajcarsko–Polskim Programem Współpracy.


Źródło: / lomza.policja.gov.pl/


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *