Pędził samochodem w terenie zabudowanym nawet 150 km/h – „Nie mam nic mądrego do powiedzenia w tej sprawie” [FILM]

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z komendy miejskiej we Wrocławiu zatrzymali kierującego samochodem, który w obszarze zabudowanym znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Prowadzący volvo przy ograniczeniu do 70 km/h jechał nawet 150 km/h. W związku z tym funkcjonariusze natychmiast przerwali jego szaleńczą jazdę. Mężczyzna oświadczył, że „Nie mam nic mądrego do powiedzenia w tej sprawie”. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Ponadto będzie musiał on zapłacić grzywnę w formie mandatu, a jego konto powiększy się o 10 punktów karnych.


W ubiegły weekend po godz. 8.00 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pełniąc służbę zauważyli jak kierujący volvo przekracza znacznie prędkość. Prowadzący samochód jadąc ul. Krzywoustego na wysokości jednego z centrów handlowych we Wrocławiu przy ograniczeniu do 70 km/h pędził nawet 150 km/h. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów funkcjonariusze natychmiast przerwali jego szaleńczą jazdę. Mężczyzna w związku z popełnionym wykroczeniem oświadczył, że „Nie mam nic mądrego do powiedzenia w tej sprawie”.Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kierujący otrzymał madat w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP we Wrocławiu
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *