Oprócz szminki narkotyki – zatrzymana 37-letnia kobieta z kilogramem amfetaminy

Kryminalni z Opola zabezpieczyli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 000 złotych. Kilogram amfetaminy miała 37-letnia mieszkanka Opola. Policjanci zatrzymali ją na ulicy – w jej torebce znaleźli woreczki strunowe ze środkami odurzającymi w środku. Resztę narkotyków ukryła w swoim mieszkaniu w zamrażarce. Kobieta została tymczasowa aresztowana na 2 miesiące. Grozi jej teraz do 10 lat więzienia.Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu wzięli pod lupę 37-letnią mieszkankę miasta. Podejrzewali, że kobieta ta ma związek z przestępczością narkotykową. Na podstawie zebranych informacji śledczy ustalili, gdzie i kiedy może ona mieć znaczne ilości środków odurzających.

Kiedy policjanci zatrzymali podejrzewaną na jednej z ulic w mieście, okazało się, że w rękawie kurtki miała ukryte 3 woreczki strunowe z białą substancją. Kolejne porcje narkotyków mundurowi znaleźli przeszukując jej mieszkanie. Tam w pracy funkcjonariuszom pomógł policyjny pies służbowy. Okazało się, że 37-letnia mieszkanka Opola narkotyki ukryła w zamrażarce. W torebce natomiast miała przygotowanych 11 porcji tego narkotyku. Badanie narkotesterem pokazało, że zabezpieczona substancja to  kilogram amfetaminy. Czarnorynkowa wartość tego towaru to ponad 100 000 złotych.


Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających . Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 2 miesiące. Teraz grozi jej kara nawet do 10 lat więzienia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *