MOTOCYKLISTA ZGINĄŁ W WYPADKU

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i szczegóły wypadku drogowego, w którym zginął 41-letni motocyklista. Mężczyzna nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z Hyundaiem. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator oraz biegły.

Policja apeluje o ostrożność.

Około godziny 22:10 dyżurny lubelskiej policji został powiadomiony o tragicznym wypadku, do którego doszło w powiecie lubelskim w miejscowości Piotrków Pierwszy. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, iż 41-letni kierujący motocyklem typu cross nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka Hyundaiem. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. 25-letnia kierująca samochodem osobowym była trzeźwa.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci, prokurator oraz biegły. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady. Ciało mężczyzny trafiło na sekcję zwłok. Wstępne ustalenia wskazują, że poruszał się on bez wymaganego oświetlenia, a pojazd był niedopuszczony do ruchu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień kategorii A.

nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *