Koszalińscy kryminalni zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i jednostki broni palnej

Policjanci z Wydziału Kryminalnego koszalińskiej komendy zatrzymali 35- latka i jego o 10 lat młodszą znajomą, którzy posiadali przy sobie ponad pół kilograma amfetaminy oraz kilka jednostek broni palnej. Mężczyzna i kobieta obecnie przebywają w policyjnym areszcie. Kryminalni nadal wykonują czynności procesowe i gromadzą materiał dowodowy.
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie każdego dnia realizują działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Wytężona praca oraz coraz lepsze rozpoznanie doprowadziło policjantów do 35-latka i jego 25-letniej znajomej z województwa kujawsko-pomorskiego.

Podczas podjętych intensywnych czynności służbowych kryminalni zatrzymali mężczyznę i kobietę w trakcie podróży, w Manowie. Funkcjonariusze przeszukując pojazd, którym poruszali się zatrzymani, ujawnili  ponad pół kilograma amfetaminy, kilka jednostek broni palnej oraz amunicji do niej.
Tego samego dnia 35-latek wraz z 25-letnią kobietą zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie.

Na chwilę obecną wykonywane są jeszcze czynności procesowe. Zebrany materiał dowodowy zostanie przekazany wraz z aktami postępowania do oceny prawnej Prokuraturze Rejonowej w Koszalinie.

koszalin.policja.gov.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *