Kolejna osoba zatrzymana przez „poszukiwaczy”. Tym razem to były bokser

56-latek został zatrzymany przez policjantów z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomiu za rozbój, do którego doszło kilka lat temu w Radomiu. Mężczyzna już trafił do aresztu, gdzie będzie odsiadywał zasądzoną karę.To kolejny sukces na koncie policyjnych „poszukiwaczy” z KWP zs. w Radomiu. To oni ścigają najgroźniejszych przestępców z województwa mazowieckiego, zwłaszcza tych, którzy od lat wydają się być nieuchwytni. Nie ma dnia, by policjanci nie wykreślili z swojej listy kolejnych poszukiwanych osób.

W ostatnich dniach zatrzymali byłego, znanego w radomskim środowisku sportowym, boksera. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Radomiu za rozbój, do którego doszło w 2012 roku w Radomiu. Kobiecie miała być wtedy wyrwana torba, w której znajdowała się bardzo duża kwota pieniędzy. O przestępstwo to wymiar sprawiedliwości oskarżył radomianina, wobec którego zasądzono 6 lat więzienia.
56-latek został zatrzymany w Radomiu przy ul. 25 Czerwca, gdy opuszczał mieszkanie znajomej. Już po chwili leżał na ziemi zakuty w kajdanki. Mężczyzna był zaskoczony akcją policjantów. Jak sam później powiedział, gdy nie szybka akcja „poszukiwaczy”, nie dał by się łatwo obezwładnić i zatrzymać. Mężczyzna już trafił do radomskiego aresztu, gdzie będzie odsiadywał zasądzoną karę.

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób istnieje już 4 lata. Swoją podległością należy do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *