Kampania #SzczepimySię: już wkrótce spot z udziałem Cezarego Pazury

Ambasador kampanii #SzczepimySię, wybitny artysta i znany aktor Cezary Pazura, ponownie zachęci Polaków do szczepień przeciw COVID-19.  Wczoraj rozpoczęły się nagrania spotu, którego emisja już niedługo w telewizji i Internecie.
Najnowszy spot to kolejna część kampanii informacyjnej Narodowego Programu Szczepień. Od 27 grudnia mogliśmy oglądać spoty z udziałem Mateusza i Stanisława Banasiuków. A Ty dla kogo się zaszczepisz? Pytali znani aktorzy. Tym razem głównym bohaterem najnowszego spotu został Cezary Pazura, który na sam koniec wideo zachęci widzów do szczepień słowami – Dla siebie. Dla innych. Szczepimy się! Efekty wczorajszych nagrań będą dostępne już wkrótce w Internecie i telewizji.

Szczepionka pomoże nam wygrać walkę z koronawirusem

Do tej pory Pazurę, jako ambasadora kampanii #SzczepimySię, możemy usłyszeć w krótkich spotach radiowych, w których aktor zachęca Polaków do skorzystania ze szczepionek przeciw COVID-19. Można go również dostrzec w przestrzeni medialnej – aktor pojawił się już na kanapie porannego programu Pytanie na Śniadanie czy w programie Newsroom WP, w którym podkreślił, że jedynym sposobem na walkę z koronawirusem są szczepionki.

Jak zaznaczył Cezary Pazura, warto zaszczepić się przeciw COVID-19, bo dzięki temu można żyć dłużej i zdrowiej. – Widziałem skutki takiej choroby jak polio, a już jej nie ma. W momencie, kiedy zaszczepi się większość populacji, koronawirus zniknie – powiedział aktor.

Szczepionki przeciw COVID-19 są bezpieczne. Przeszły rygorystyczne testy i zostały dopuszczone do obrotu przez Europejską Agencję Leków oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych.

Kampania informacyjna #SzczepimySię
Trwa kampania informacyjna pod hasłem #SzczepimySię. W telewizji i Internecie walkę z koronawirusem ponownie wsparli aktorzy: Stanisław i Mateusz Banasiukowie. Wystartował także spot radiowy, a od 29 grudnia możemy usłyszeć spoty czytane przez profesjonalnych lektorów, które były inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem aktorów.

Na ulicach polskich miast zawisły także billboardy. Akcja #SzczepimySię obecna jest ponadto w mediach społecznościowych. Dołączyli do niej również polscy sportowcy.

Kancelaria Premiera uruchomiła także stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989.
One thought on “Kampania #SzczepimySię: już wkrótce spot z udziałem Cezarego Pazury

  • 12 lutego, 2021 at 5:11 pm
    Permalink

    Ta kampania powinna być zakrojona na o wiele szerszą skalę. Jeden Cezary Pazura….którego notabene bardzo cenię….świata nie zbawi i antyszczepionkowców nie przekona 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *