Interwencja policjantów wobec domowego awanturnika zakończyła się zabezpieczeniem ponad 2000 porcji narkotyków

Zaczęło się od zwykłej interwencji funkcjonariuszy wobec awanturującego się nietrzeźwego mężczyzny. W miejscu jego zamieszkania policjanci wyczuli jednak charakterystyczną woń marihuany.


Działania policjantów zakończyły się zatrzymaniem awanturnika, który w dodatku będzie teraz odpowiadał za posiadanie ponad 2000 porcji środków odurzających.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kruszynie interweniowali w związku awanturującym się nietrzeźwym mężczyzną. 33-letni mieszkaniec gminy Warta Bolesławiecka został zatrzymany. W trakcie działań w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci wyczuli charakterystyczną woń środków odurzających. Ich podejrzenia potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń gospodarczych znaleźli ponad 2000 porcji handlowych marihuany.

Narkotyki zostały zabezpieczone a 33-latek usłyszał zarzut w związku z posiadaniem środków odurzających. Podejrzanemu grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KPP w Bolesławcu







Zobacz również …

One thought on “Interwencja policjantów wobec domowego awanturnika zakończyła się zabezpieczeniem ponad 2000 porcji narkotyków

  • 19 grudnia, 2019 at 7:01 am
    Permalink

    To wygląda jak trawa dla królików.
    Porażka, za co oni łapią, a nie mają ważniejszych spraw?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *