Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz substancji psychotropowych

Do policyjnego aresztu trafił nastoletni mieszkaniec Wałbrzycha, zatrzymany przez dzielnicowych. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli haszysz, marihuanę oraz substancje psychotropowe. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.Dzielnicowi z Komisariatu V Policji w Wałbrzychu posiadali informacje, z których wynikało, że 19-letni mieszkaniec dzielnicy Biały Kamień może posiadać środki odurzające. Mundurowi w trakcie przeszukania mieszkania nastolatka, w pokoju zajmowanym przez mężczyznę znaleźli ponad 65 działek haszyszu oraz ponad 70 porcji marihuany. Ponadto w jednym z zawiniątek ujawnili ponad 20 gramów silnych środków psychotropowych. Mężczyzna zajmował się również uprawą konopi. Z zabezpieczonych u niego roślin można by było uzyskać prawie 90 porcji marihuany.


19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W czasie przesłuchania usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełniony czyn grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci sprawdzają teraz, czy w grę wchodził również handel narkotykami. Wyjaśniając okoliczności tej sprawy funkcjonariusze ustalają również w jaki sposób podejrzany wszedł w posiadanie zabronionych substancji.

nadkom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: KMP w Wałbrzychu
Zobacz również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *