6-letnie dziecko pogryzione przez psy trafiło do szpitala.

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich w piątek popołudniu doszło do pogryzienia 6-letniego dziecka przez psy w jednej z miejscowości w gm. Poniatowa. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.
W piątek popołudniu dyżurny opolskiej komendy odebrał zgłoszenie dotyczące pogryzienia dziecka przez dwa psy w jednej z miejscowości w gm. Poniatowa. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 6-letnia dziecko wraz ze swoją 55-letnią babcią wracały ze szkoły. Nagle podbiegły do nich dwa duże psy, które zaatakowały dziecko. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Lublinie.
Policjanci ustalili, że psy to owczarki niemieckie, które należą do 58-latka z gm. Poniatowa. Mężczyzna okazał ważne karty szczepień psów oraz poinformował, że psy były zamknięte. Prawdopodobnie podkopały się pod siatką i wybiegły na ulice.
Opolscy policjanci wykonują czynności w kierunku narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia dziecka. Obecny na miejscu lekarz weterynarii zarządził 15-dniową obserwację psów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *