Policjanci odzyskali skradzionego mercedesa

Dzięki intensywnej pracy sochaczewskich policjantów udało się odzyskać mercedesa, który zostały skradziony pod koniec grudnia. Pojazd zostały odnalezione przez policjantów w garażu na jednej z posesji w Teresinie, a do sprawy zostali zatrzymani 27 i 31-latek z powiatu sochaczewskiego. Grozi im do 5 lat więzienia.




Kilka dni przed świętami w Wojtówce (pow. sochaczewski) doszło kolizji dwóch samochodów. Kierowca mercedesa wysiadł z auta pozostawiając w nim włączony silnik, gdy z drugim uczestnikiem kolizji oczekiwali na przyjazd Policji, mężczyzna który znajdował się w pobliżu i obserwował całą sytuację, wykorzystał moment nieuwagi i ukradł mercedesa.

Ustalenia policjantów pozwoliły na zatrzymanie 27 – letniego mieszkańca gminy Bolimów podejrzanego o kradzież auta. Mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, gdzie przedstawiono mu zarzut kradzieży. Przyznał się do jej popełnienia i podczas dalszych czynności wskazał policjantom miejsce porzucenia pojazdu. Problem polegał na tym, że auta w tym miejscu już nie było…




Mundurowi cały czas szukali skradzionego pojazdu. Na właściwy trop natrafiła teresińska dzielnicowa, która ustaliła, że auto ukryte jest w jednym z garaży na terenie Teresina. W związku z tym zatrzymano 31 – letniego mężczyznę, któremu następnie przedstawiono zarzut paserstwa. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu.

Obydwaj sprawcy są dobrze znani policjantom, byli wielokrotnie notowani za podobne przestępstwa. Za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.







Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *