24- latek aresztowany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Policjanci Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina pełniący służbę w ramach adaptacji zawodowej na terenie Stargardu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie 7,6 grama marihuany oraz 5,4 gr amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli znaczną ilość środków odurzających i psychotropowych, które zostały zabezpieczone.


Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pełniący służbę na terenie naszego miasta w rejonie ul. Wojska Polskiego zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu przyspieszył kroku, rozglądał się i usiłował chować coś do kieszeni. Zachowanie 24 latka wzbudziło podejrzenia mundurowych, które szybko znalazły potwierdzenie.

W trakcie sprawdzenia okazało się, że mężczyzna ma woreczek z suszem roślinnym, a także woreczek z zawartością białego proszku.


Przeprowadzone badanie wykazało, że były to środki zakazane w postaci 7,6 grama marihuany oraz 5,4 grama amfetaminy.

Dalsze działania funkcjonariuszy doprowadziły do ujawnienia w jego mieszkaniu znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych w postaci 58, 582 grama amfetaminy, 28,089 grama marihuany, a także ponad 29 gramów ecstazy.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wobec podejrzanego komendant wnioskował o zastosowanie najsurowszego ze środków zapobiegawczych, Prokurator Rejonowy w Stargardzie taki wniosek skierował do Sądu, który zadecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu.

asp. szt Krzysztof Wojsznarowicz

/stargard.policja.gov.pl/
Zobacz również …
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *