Tragiczny wypadek w Jaromierzu dwie osoby straciły życie

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę 22 sierpnia w Jaromierzu, gdzie na łuku drogi osobowa skoda uderzyła w jadące z przeciwka BMW, które wpadło w poślizg. Na miejscu w wyniku zderzenia zginął 36-letni kierowca i 32-letnia pasażerka BMW, Policjanci aktualnie ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku.




W sobotę 22 sierpnia około godziny 15.30 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 w Jaromierzu, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki BMW jadąc od strony Barkowa w stronę Człuchowa w Jaromierzu na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem wpadł w poślizg i bokiem uderzył w prawidłowo jadącą od strony Człuchowa skodę. Niestety kierowca i pasażerka z BMW zginęli na miejscu, kierowcy skody, który jechał sam nic się nie stało, był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, zorganizowali objazdy i sporządzili oględziny, aktualnie ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku.

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków na drodze, zachować odpowiednią odległość od poprzedzającego pojazdu. Zwracajmy również szczególną ostrożność włączając się do ruchu lub wjeżdżając na skrzyżowania. Zaplanujmy także przerwy na odpoczynek podczas podróży.

/pomorska.policja.gov.pl/





Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *