Tragiczny w skutkach wypadek w Łysomicach

W Łysomicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Osobowy renault zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł pasażer auta.
W niedzielę (20.12) około godz. 23:30 na drodze wojewódzkiej nr 552 w Łysomicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z dotychczasowych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że osobowy renault megane scenic jadący od strony drogi krajowej nr 91 w kierunku Grębocina z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer osobówki. Autem podróżowały w sumie trzy osoby. Dwóch mężczyzn, którzy przeżyli zderzenie to obcokrajowcy. Nie wymagali hospitalizacji. Teraz funkcjonariusze weryfikują, który z nich był kierowcą i ustalają tożsamość denata. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, przebieg i przyczyny tego wypadku.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Autor: asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak/kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *