TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK NA TRASIE SZUBIN-ŁABISZYN

Szubińscy policjanci nadzorowani przez prokuraturę wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w piątek  na trasie Szubin-Łabiszyn. Po zderzeniu alfy romeo z ciężarowym manem na miejscu zginął 29-letni kierowca auta osobowego.
Informację o tym, że na trasie Szubin-Łabiszyn doszło do wypadku drogowego, dyżurny szubińskiego komisariatu otrzymał w piątek (9.10.20) krótko po godzinie 15. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe, a okoliczności, w jakich doszło do wypadku wyjaśniali kryminalni i policjanci z referatu ruchu drogowego nadzorowani przez prokuratora.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierowca alfy romeo, 29-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad autem i zjechał częściowo na pobocze następnie pojazd wrócił na jezdnię i uderzył w jadącego przeciwnym pasem ciężarowego mana. Siła uderzenia była tak duża, że auto osobowe rozpadło się na dwie części.
Kierowca alfy na skutek doznanych obrażeń zginął na miejscu, a jego 27-letnia pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. 58-latek, który prowadził mana nie doznał obrażeń ciała.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego ustalać będą w prowadzonym postępowaniu policjanci z szubińskiego komisariatu.

naklo.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *