TRAGICZNE ZDARZENIE NA STACJI KOLEJOWEJ! Nie żyje młody mężczyzna

Pod nadzorem prokuratury wyjaśniamy okoliczności zdarzenia, do którego doszło na stacji kolejowej w Puławach. Na wagonie towarowym, pod linią trakcji elektrycznej znaleziony został młody mężczyzna bez oznak życia. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Wczoraj około godziny 16:00 puławski dyżurny został powiadomiony, że na stacji kolejowej w Puławach, na wagonie towarowym leży mężczyzna. Zauważył go maszynista z przejeżdżającego pociągu. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Mężcyzna leżał na jednej z cystern stojącego na torach składu, w niedalekiej odległości od trakcji elektrycznej. Nie dawał oznak życia. 
Po odłączeniu zasilania trakcji, pod nadzorem prokuratora przeprowadzone zostały oględziny miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Wstępne ustalenia wykluczyły udział osób trzecich w zdarzeniu. Przy mężczyźnie nie znaleziono żadnych przedmiotów, dokumentów ani telefonu. Policjanci podjęli szereg czynności służbowych, aby ustalić tożsamość zmarłego. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu puławskiego.

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

lomisarz Ewa Rejn – Kozak
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *