Poszukiwana 32-latka ukryła narkotyki w bieliźnie [FILM]

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 32-latkę, która była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Kobieta została doprowadzona do komendy. Podczas przeszukania okazało się, że jastrzębianka ukryła środki odurzające w bieliźnie. Za posiadanie substancji zabronionych zatrzymanej grożą teraz 3 lata więzienia. Tymczasem kobieta trzeźwieje w policyjnym areszcie.


W nocy z czwartku na piątek, około godziny 2.40 podczas patrolowania ulicy Arki Bożka policjanci zauważyli kobietę i mężczyznę, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać.


W wyniku podjętych czynności okazało się, że 32-latka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Katowicach. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy. Podczas przeszukania policjantka znalazła w bieliźnie zatrzymanej dwa woreczki strunowe z białym proszkiem. Za posiadanie substancji zabronionych zatrzymanej grożą 3 lata więzienia.
One thought on “Poszukiwana 32-latka ukryła narkotyki w bieliźnie [FILM]

  • 27 marca, 2019 at 10:39 pm
    Permalink

    Cześć Marta 🙂 dzięki za cynk z literówką :)… Z Millennium (przez 2 n 😉 ) moje doświadczenia są kiepskie. Zmieniałam oddziały 4 razy z nadzieją na lepszą obsługę, do tego podsuwanie do podpisu aneksów przy rutynowych czynnościach / formularzach ( które 90 klientów podpisze, bo nie zrozumie co podpisuje), podwójne pobieranie opłat i ociąganie się przy reklamacji ze zwrotem… to tylko niektóre moje przygody z tym Bankiem… także albo oni do mnie, albo ja do nich nie mamy szczęścia 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *