KU PRZESTRODZE! Bardzo groźne zdarzenie na skrzyżowaniu. 21-latek kierujący Oplem wymusił pierwszeństwo [FILM]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj na jednym ze skrzyżowań we Włoszczowie. Kierujący oplem wymusił pierwszeństwo przejazdu w wyniku czego zderzył się z pojazdem m-ki Suzuki. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń.


Wczoraj przed godziną 12:00 na jednym ze skrzyżowań we Włoszczowie, 21-latek kierujący pojazdem marki Opel, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 35-latce kierującej suzuki. Zdarzenie wyglądało dość poważnie, jednakże na szczęście nikomu nic się nie stało.


Z uwagi na rażące naruszenie przepisów i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy. Swoje nieodpowiedzialne zachowania będzie tłumaczył przed sądem.

Pamiętajmy, że kierujący pojazdem, zbliżając się do skrzyżowania jest obowiązany zachować szczególną ostrożność, stosować się do oznakowania, a w przypadku jego braku, ustąpić pierwszeństwa pojazdowi nadjeżdżającemu z prawej strony, a jeżeli skręca w lewo także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę! Pozwólmy dojechać bezpiecznie do celu sobie i innym użytkownikom dróg!

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *