Blisko 400 porcji narkotyków nie trafi do dalszej sprzedaży

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozić może zatrzymanemu przez funkcjonariuszy z Placówki SG w Kłodzku mieszkańcowi powiatu kłodzkiego, który posiadał znaczną ilość narkotyków.Funkcjonariusze Placówki SG w Kłodzku w trakcie wykonywania czynności służbowych zatrzymali mieszkańca powiatu kłodzkiego, który posiadał znaczną ilość narkotyków.

W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania 27-latka ujawniono substancje narkotyczne w postaci prawie 400 gram marihuany i 12 tabletek, a także sprzęt do porcjowania narkotyków w postaci dwóch wag elektronicznych i około 200 woreczków strunowych. Nielegalne środki oraz sprzęt zostały zabezpieczone a mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego i dozoru policyjnego.
Ujawnione a następnie zatrzymane narkotyki pozwoliłyby na przygotowanie blisko 400 porcji przeznaczonych do dalszej sprzedaży. Za wymieniony czyn mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *