Areszt za uprawę i posiadanie narkotyków

Za uprawę i posiadanie znacznych ilości narkotyków odpowie 39-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, którzy zabezpieczyli u niego blisko 350 gramów marihuany. Sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. To kolejna osoba zatrzymana w ostatnich dniach przez radomskich policjantów za posiadanie narkotyków.
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z środkami odurzającymi dotarli do 39-letniego mieszkańca powiatu zwoleńskiego. Podejrzewali, że posiada on substancje zabronione i nie pomylili się. Po przeszukaniu jego mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 350 gramów marihuany i 2 krzaki konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Przedstawiono mu zarzut uprawy i posiadania znacznych ilości środków odurzających, a decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Przestępstwo, jakiego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

W ostatnich dniach to już kolejna osoba zatrzymana przez policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Autor: Justyna Leszczyńska/mazowiecka.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *