AKTUALIZACJA – POLICJANCI ZAKOŃCZYLI POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO 3-LATKA

AKTUALIZACJA

Policjanci zakończyli poszukiwania 3-letniego chłopca, mieszkańca gminy Kaliska, który zaginął w środę 7 października br. Chłopiec odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. W poszukiwaniach uczestniczyło kilkuset policjantów, strażaków, pracowników nadleśnictwa, rodzina oraz okoliczni mieszkańcy. Na szczęście chłopiec został odnaleziony przez jednego z pracowników Nadleśnictwa Lubichowo. Jest cały i zdrowy.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zakończyli poszukiwania 3 letniego mieszkańca gminy Kaliska. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do dyżurnego około godziny 16:00. Do poszukiwań natychmiast skierowano kilkuset funkcjonariuszy z miejscowej oraz sąsiednich jednostek. W akcji uczestniczyli również policjanci z Trójmiasta, Specjalistyczna Grupa Poszukiwawcza Straży Pożarnej z Gdańska oraz miejscowi strażacy, pracownicy Lasów Państwowych, rodzina oraz okoliczni mieszkańcy. Użyte zostały psy tropiące, dron z kamerą termowizyjną, noktowizory oraz helikopter.

Prowadzone na szeroką skalę poszukiwania zakończyły się kilka minut po godzinie 20:00. Chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy, niespełna 3 kilometry od miejsca zamieszkania przez jednego z pracowników Nadleśnictwa w Lubichowie. 

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów dzieci, aby bacznie sprawowali opiekę nad swoimi pociechami.

/starogardgdanski.policja.gov.pl/

Uwaga! POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 3-LATKA

Policjanci poszukują 3-letniego chłopca, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska, który zaginął dzisiaj po południu. Chłopiec odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. Trwają poszukiwania, w których uczestniczą policjanci, strażacy oraz najbliżsi.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują Kordiana Sobczak, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska. 3-latek ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w Piecach na ulicy Zachodniej, skąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami.

Rysopis: wiek 3 lata, blond włosy, ubrany w siwą bluzę z kapturem i postacią Myszki Miki, pomarańczowe spodnie w trójkąty oraz buty z postacią strażaka Sama.

Obecnie w poszukiwaniach uczestniczy ponad 70 funkcjonariuszy policji, kilkudziesięciu strażaków oraz rodzina. Do poszukiwań wykorzystana zostanie również grupa poszukiwawcza PCK, strażacy z Gdańska, helikopter oraz dron z kamerą termowizyjną.  

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

/starogardgdanski.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *