ZBAGATELIZOWAŁA ZNAKI DROGOWE. CZWÓRKA PASAŻERÓW W SZPITALU

W sobotę o godzinie 22.20 w miejscowości Cicibór (pow. bialski) kierująca audi 19-latka najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości i po wyjściu z łuku wypadła z drogi. Auto uderzyło w drzewo, a następnie przewróciło się. Czwórka pasażerów trafiła do szpitala. To trzej młodzi mężczyźni w wieku 17, 22 i 25 lat oraz 20-letnia kobieta. Przed zakrętem znajduje się znak ograniczający prędkość oraz ostrzegawczy o niebezpiecznym zakręcie w lewo.


Do zdarzenia doszło w miejscowości Cicibór o godzinie 22.20. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca audi 19-latka najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości i na łuku drogi zjechała na pobocze. Następnie auto uderzyło w drzewo i przewróciło się. Czwórka pasażerów trafiła do szpitala. To trzej młodzi mężczyźni w wieku 17, 22 i 25 lat oraz 20-letnia kobieta.  Przed zakrętem znajduje się znak ograniczający prędkość do 70 km/h oraz ostrzegawczy o niebezpiecznym zakręcie w lewo. Kierująca samochodem 19-latka była trzeźwa.

   Za spowodowanie chociażby nieumyślnie wypadku, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


/lubelska.policja.gov.pl/

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *