W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć Jego Pamięci!

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – sierż. szt. Adama Łobockiego z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Policjant zginął w wypadku drogowym podczas pełnienia służby. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Wczorajszy wieczór (16.04.19) przyniósł bardzo smutną wiadomość z powiatu świeckiego. Na drodze powiatowej nr 1240C, około 22.45, w miejscowości Łaszewo, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariuszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi, pojazd wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Niestety – pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji – naszego Kolegi nie udało się uratować. Kierujący radiowozem 34-letni policjant z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Sierż. szt. Adam Łobocki miał 46 lat. Służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 1994 roku. Policjant pozostawił żonę i trójką dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

To ogromna tragedia i strata, zarówno dla Rodziny, jak i Policji.

Cześć Jego pamięci!

Autor: podkom. Joanna Tarkowska
Publikacja: Kamila Ogonowska/kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
One thought on “W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć Jego Pamięci!

  • 17 kwietnia, 2019 at 5:05 pm
    Permalink

    pies zdechł i taka afera ??? codziennie ile osob umiera i nie ma takiej afery a pies zdechnie i juz afera

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *