#VolleyWrocław: Wyrównać rachunki za pierwszą rundę

Już w niedzielę #VolleyWrocław podejmie BKS Profi Credit Bielsko – Biała w meczu 16. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początek spotkania o 20.00 we wrocławskiej Orbicie.
W ramach rundy rewanżowej w niedzielny wieczór spotkają się drużyny, które wygrywały swoje spotkania w ostatniej kolejce rozgrywek. #VolleyWrocław zwyciężył w pięciu setach drużynę z Kalisza, a bielszczanki pokonały pewnie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Obecnie rywalki wrocławianek znajdują się na 6. miejscu ligowej tabeli. W 5. kolejce LSK starcie wrocławianek z zespołem trenera Bartłomieja Piekarczyka odbyło się w Bielsku – Białej, gdzie górą były gospodynie (3:0).

Tym razem to #VolleyWrocław będzie organizatorem najbliższego spotkania. Cztery porażki z siedmiu, siatkarki z Podbeskidzia poniosły właśnie w meczach wyjazdowych i być może przewaga własnej hali będzie dobrym punktem wyjścia dla drużyny trenera Marka Solarewicza.
We wrocławskim zespole na pewno trzeba wyróżnić świetnie dysponowaną libero, Magdalenę Kuziak, która doskonale pracuje w defensywie. Najlepiej punktującą zawodniczką #VolleyWrocław ciągle pozostaje atakująca, Aleksandra Rasińska. Dodatkowo w zestawieniu najlepszej szóstki 15. kolejki LSK według portalu WP Sportowe Fakty znalazła się rozgrywająca, Natalia Gajewska, która w ostatnim spotkaniu popisywała się skutecznymi serwisami.

Na tej samej liście umieszczona została także przyjmująca BKS-u, Olivia Różański, która jest najlepiej punktującą siatkarką w swojej drużynie. Mocnymi punktami bielskiego zespołu są też jego środkowe, Kornelia Moskwa i Nina Herelova – MVP meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Początek spotkania o godzinie 20.00 we wrocławskiej hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 34. Bilety do kupienia na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS, EMPiK i Kolporter.

Klub przygotował promocję na to spotkanie – obniżone zostały ceny biletów, a uczestnicy meczu o Puchar Polski 2019, który poprzedzi spotkanie #VolleyWrocław z BKS Profi Credit Bielsko – Biała, będą mogli zobaczyć zmagania wrocławianek za darmo. Zorganizowane grupy szkolne biorące udział w programie Migra Liga Szkół posiadają wstęp bezpłatny na mecze #VolleyWrocław.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *