Uwaga! ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? Kradzież pieniędzy znajdujących się w puszce na napiwki.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek ze sprawą, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.


Policjanci z bydgoskiego Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy znajdujących się w puszce na napiwki. Zdarzenie miało miejsce 14 listopada 2019 roku około godziny 10:00 w restauracji przy ulicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 30 w Bydgoszczy. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać dyżurnemu Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon osobiście przy ulicy Wyzwolenia 122 lub telefonicznie pod numerami 52 525 58 59 lub 112 (czynne całodobowo) lub bezpośrednio prowadzącej postępowanie st. asp. Annie Synówka pod numerem telefonu 52 525 58 15.


Autor: kom. Przemysław Słomski
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *