UTRUDNIENIA NA A4 PO ZDERZENIU CIĘŻARÓWEK

Wciąż na autostradzie A4 pracują policjanci oraz służby porządkowe po porannym zderzeniu dwóch ciężarówek. Autostrada w kierunku Katowic jest nieprzejezdna. Objazd od Węzła Kędzierzyn-Koźle przez Gogolin i w Strzelcach Opolskich wjazd na A4. Strzeleccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.Po godzinie 7 rano, doszło do zdarzenia drogowego na strzeleckim odcinku autostrady A4. Jadący w kierunku Katowic samochód ciężarowy zablokował wszystkie pasy ruchu. Policjanci wyznaczyli objazdy od Węzła Kędzierzyn-Koźle przez Gogolin i przez Strzelce Opolskie wjazd na autostradę  A4.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca scanii stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem. Jego ciężarówka zahaczyła bokiem o barierki energochłonne, przez co przewróciła się w poprzek drogi. Dodatkowo w naczepie przewożone były kamienie, które wysypały się na jezdnię. Dodatkowo w scanię uderzył jeszcze ciężarowy daf.
35-letni kierowca scanii oraz 51-latek z dafa byli trzeźwi. Kierujący scanią został śmigłowcem LPR przewieziony do szpitala. Drugi z kierowców nie odniósł żadnych obrażeń. Teraz strzeleccy funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

opolska.policja.gov.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *